Главная Новости Компании Электроклуб Объявления Выставки Статьи Документы Каталоги КонтактыКонсультация, продажа, монтаж, обслуживание. Большой выбор. Цены производителя
Установка муфт. Замеры сопротивления изоляции. 
(044) 237-24-34
Проектирование электроснабжения. Получения решения. Заключение договора
(093) 931-09-77
Оперативно и качественно выполняем любые виды электроремонта
(044) 237-24-34
Елком 2011: АББ презентує інтелектуальні рішення для підвищення енергоефективності

Компанія АББ, лідер з технологій для енергетики та автоматизації, підбиває підсумки участі у XV Міжнародній виставці «Елком 2011: Енергетика, електротехніка та енергоефективність», що відбулася 12-15 квітня 2011 р. 
АББ традиційно взяла участь у виставці «Елком», і цього року тема нашої експозиції була «Інтелектуальні рішення для підвищення енергоефективності». Компанія АББ представила силове обладнання, низьковольтне обладнання та системи автоматизації. Зокрема, на стенді АББ увазі відвідувачів був представлений найефективніший прилад для енергозбереження перетворювач частоти ACS2000, 6 кВ, до 2 МВА, розподільчий пристрій MNS, автоматичні вимикачі на вимикачі навантаження. Була презентована нова лінія електроінсталяційного обладнання Niessen, а також ефективні рішення для енергетики та приватних домогосподарств – децентралізований інвертер АББ PVS300 та DC String Box.

За чотири дні виставки на нашому стенді зареєструвалися понад 800 відвідувачів. Стенд відвідала делегація з Міністерства палива та енергетики України, а також профільні ЗМІ.

13-14 квітня компанія АББ провела семінари на теми:
Надійність та енергоефективність – рішення АББ для силової електротехніки
Енергоефективність та альтернативна енергетика – рішення від АББ.

Ми хочемо подякувати відвідувачам стенду компанії АББ на «Елкомі», а також учасникам семінарів. Якщо у Вас є питання до співробітників АББ або Вас цікавлять презентації, зроблені під час семінарів, прохання звертатися до відділу маркетингових комунікацій.

13 квітня ми були раді вітати партнерів АББ на щорічній Зустрічі партнерів, яка цього року відбулася в ресторані «Дежавю». Така зустріч дає можливість відчути, чим реально живе енергетика, що відбувається на рівні кожної окремої компанії, які плани компанії будують на наступний рік. У квітні на минулий рік вже можна дивитися з певної дистанції – тому саме час відзначити успіхи 2010-го.

«Це чудова традиція проводити Зустріч партнерів АББ у дні виставки «Елком». Тут зібралися партнери АББ з багатьох регіонів України. Я хочу подякувати всім за спільну роботу. 2010 показав поліпшення в різних сегментах ринку. Порівняно з глибоким падінням у 2008-му і 2009-му, минулий рік був уже більш оптимістичним. У 2010-му загальний ріст компанії АББ в Україні склав 10%. Це досягнення всієї нашої команди АББ, а також – Вас, наших надійних партнерів», – такими словами розпочав зустріч Ярослав Весели, директор АББ в Україні.

У 2010 році АББ в Україні реалізувала низку амбітних проектів для замовників. Найкращі проекти 2010 року та найактивніші партнери АББ були відзначені спеціальними відзнаками.

Відзнаку АББ «Партнер року» за результатами роботи в 2010 році отримали такі компанії:

Укртатнафта - за найбільший проект у промисловості
Укренерго - за найбільший проект в енергетиці
Дніпрообленерго - за найбільший обсяг продажу серед компаній розподілу електроенергії
De Novo - за найбільш інноваційний проект
Астарта-Київ - за найбільший проект з енергоефективності
Плутон - за застосування рішень АББ у галузі транспорту
Донпроменерго - за зростання обсягів продажу силового обладнання
Електропівденмонтаж - за системну співпрацю в енергетиці
РЗВА - за найбільший обсяг продажу серед виробників КРП
Екніс-Україна - за співпрацю за всіма бізнес-напрямками
Запорожтрансформатор - за найбільший обсяг продажу серед виробників електротехнічного обладнання
Електростандарт - за найбільший обсяг продажу серед дистриб'юторів низьковольтного обладнання
ДІЗС-Електрик - за найбільший обсяг продажу серед виробників щитового обладнання
Донецька Інжинірингова Група - за застосування енергоефективних рішень АББ
Епіцентр - за динамічний розвиток співпраці
Лекконт - за динаміку зростання продажу серед виробників щитового обладнання
Техснабкомплект - за розвиток продажу в промисловому секторі

Компанія АББ висловила особливу подяку і вручила відзнаки «За 10 років плідної співпраці» компаніям «Акцент», «НПП Електроцентр», «Макком» та «Южтехэлектро».

«Економіка України набирає обертів і за прогнозами буде продовжувати демонструвати зростання ВВП. Це означає, що будуть зростати витрати на капітальне будівництво, інвестиції в сектор енергетики. Я впевнений, що це принесе і позитивні результати для АББ. Сьогодні ми впевнено дивимося в майбутнє і віримо, що з такими партнерами, як Ви - нам вдасться досягти цих цілей», – заявив на Зустрічі партнерів Ярослав Весели.

До уваги учасників Елкому та Зустрічі партнерів – фоторепортаж (перейдіть за лінками у колонці справа).

Про компанію АББ

Компанія АББ (www.abb.com) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють промисловим підприємствам та енергетичним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у понад 100 країнах світу і нараховує близько 124 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Донецьку, Запоріжжі, Львові, Миколаєві, Севастополі та Харкові працюють понад 160 співробітників.