Главная Новости Компании Электроклуб Объявления Выставки Статьи Документы Каталоги КонтактыКонсультация, продажа, монтаж, обслуживание. Большой выбор. Цены производителя
Установка муфт. Замеры сопротивления изоляции. 
(044) 237-24-34
Проектирование электроснабжения. Получения решения. Заключение договора
(093) 931-09-77
Оперативно и качественно выполняем любые виды электроремонта
(044) 237-24-34
У Запоріжжі пройшов семінар «Апарати середньої напруги для виробників КРУ»

На порядку дня - перспективи для сенсорів в Україні

2011-03-20 - Компанія АББ, лідер з технологій для енергетики та автоматизації, провела в м. Запоріжжя щорічний навчальний семінар «Апарати середньої напруги для виробників КРП».

Цього року програма семінару для виробників обладнання середньої напруги охоплювала наступні теми:

- Апарати середньої напруги
- Вимірювальні трансформатори для виробників КРУ
- Застосування сенсорів для вимірювання струму і напруги
- Пристрої релейного захисту для розподільчих мереж 6-35 кВ
- Низьковольтне комутаційне обладнання.

Основний фокус семінару був зроблений на вимірювальні трансформатори та інноваційні для нашого ринку сенсори. «На розвинених ринках, де сенсори мають набагато більше застосування, ніж в Україні, АББ є визнаним лідером у цьому сегменті. Наше завдання в Україні – готувати ринок до сприйняття нового продукту. Сенсори застосовуються у складі розподільчих пристроїв, де вони приходять на заміну звичайним вимірювальним трансформаторам. При цьому перевага сенсорів у тому, що вони набагато легші та пропонують великі можливості для енергозбереження», - розповідає Слава Велес, керівник групи з продажу апаратів середньої напруги в Україні.

Запоріжжя було обране для проведення семінару, оскільки в місті сконцентровано багато виробників КРП. При цьому учасниками семінару були представники вітчизняних компаній з різних регіонів України – такі виробники КРП, як: ТОВ «Таврида Електрик», ЗАТ «Завод Елокс», ВАТ «Укрелектроапарат», ЗАТ «Електроград», ЗАТ «Плутон», ВАТ «ЗЗВА», ТОВ «Донецька інжинірінгова група», ТОВ «Південна електротехнічна компанія», ВАТ «РЗВА», ТОВ «АВМ Ампер», АТ «Електробудова», ДП «Укрметртестстандарт», інститут УкрНДІВЕ, ТОВ «Електра», НВП «Донтрансформатор», ТОВ «СЕЗ».

АББ в Україні висловлює подяку всім учасникам семінару, а також фахівцям АББ Домініку Цибульському, Вітеславу Рєзніку, Славі Велесу, Павлу Давиденко, Валерію Дериведмідю та Олександру Єні за підготовку та проведення презентацій. Формат семінару та насиченість програми були позитивно відзначені, і прозвучала пропозиція проводити такий семінар для виробників КРП щорічно в Запоріжжі.

Про компанію АББ

Компанія АББ (www.abb.com) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють промисловим підприємствам та енергетичним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у понад 100 країнах світу і нараховує близько 124 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Донецьку, Запоріжжі, Львові, Миколаєві, Севастополі та Харкові працюють понад 160 співробітників.