Главная Компании Объявления Выставки Статьи Документы Архив новостей Каталоги КонтактыПомощь порталу Вы можете оказать перечислив средства на кошелек 9454247041 системы WebMoney UA

Приглашаем к сотрудничеству авторов статей на электротехнические темы, размещаем статьи электротехнической тематики. elektropressa@gmail.com

Электроремонт, качественно быстро. Заменим проводку в квартире, коттедже, доме. (Киев). Оптимальные цены. (097)2330767
Вызов электрика (Киев, Киевская область), мелкий ремонт, повесим люстру, заменим пробки на автоматы . (063)5773379
Электроаудит, оптимизация потребленя электроэнергии. Консультации по вопросам электрики, электроремонта. Помощь в приобретении качественого материала. Технический надзор за электромонтажными работами.                                      (097)2309723
Стабилизаторы напряжения,большой выбор,новинки продаж, акции.(097)МТС 0(50)64-64-007, Киевстар 0(98)44-20-666
Інноваційна система «ABB Welcome» на українському ринку

 

Інноваційна система «ABB Welcome» на українському ринку

2012-05-11 - Компанія АББ в Україні оголосила про запуск на ринок інноваційної домофонної системи «ABB Welcome», котра стала першою пропозицією компанії в цьому продуктовому напрямку

В травні АББ в Україні презентувала на ринку домофонну систему «ABB Welcome» виробництва заводу ABB Busch-Jaeger Electro. «ABB Welcome» – це перша пропозиція від АББ на ринку домофонів, котра ідеально поєднується з електрофурнітурою та системами «розумний дім» виробництва заводу Busch-Jaeger. З приводу замовлення нової системи звертайтеся до Миколи Попова або до офіційних дилерів АББ.

Система «ABB Welcome» складається з станції виклику, системного контролера та абонентського пристрою. Системи виклику та абонентські пристрої бувають двох типів – аудіо і відео. Працювати одна система може як для приватної садиби, так і для будинку на кілька квартир.

Високий ступінь безпеки гарантує станція відеовиклику, обладнана кольоровою відеокамерою з найширшим кутом огляду та функцією фотографування відвідувачів. Завдяки конструкції механізму, камеру можна налаштувати відповідно до специфіки території, прилеглої до будинку. Камера дозволяє користувачеві легко розрізнити обличчя відвідувача навіть у темряві. Це можливо завдяки вбудованим інфрачервоним світлодіодам, котрі вмикаються автоматично, під час натискання кнопки виклику.

Зовнішні станції випускають в корпусі з сатинованої сталі або зі сталі з покриттям. Абонентські пристрої з дисплеєм чи слухавкою можуть легко вписатися в будь-який інтер’єр, оскільки ідеально поєднуються з різноманітними серіями вимикачів та розеток від АББ: carat, future linear, solo, reflex тощо. Відмінний аудіозв’язок гарантується дуплексним режимом роботи і системою приглушення шумових перешкод.

Монтаж систем «ABB Welcome» дуже простий. Всі пристрої системи модульні та з'єднуються двопровідною шиною. Завдяки цій конструктивній особливості змінити застарілий домофон на «ABB Welcome» або міняти складові самої системи буде дуже просто. Крім цього, домофонні системи «ABB Welcome» можна інтегрувати в системи «розумний дім» ABB i-bus KNX. Це можливо при використанні панелі Busch-ComfortTouch в якості абонентського пристрою. Завод Busch-Jaeger також завершує розробку системи «ABB Welcome» на восьмипровідну шину. Такі системи будуть застосовуватися в багатоквартирних будинках.

Система «ABB Welcome» була нагороджена міжнародною премією у сфері промислового дизайну «iF product design award 2012». Ця нагорода стала вже 35-ою, отриманою заводом ABB Busch-Jaeger Electro GmbH.